Állásajánlat: ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTOUGYF-0129

Partnerünk 30 éve piacvezető fogászati nagykereskedelemi cég, csapatukba keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Feladataid lesznek:
  • Telefonon és e-mailben beérkező rendelések, kérdések-kérések illetve reklamációk kezelése, azok adminisztrációja
  • Egyeztetés a kereskedői hálózattal és a szakértőkkel
  • Választervek előkészítése, jóváhagyatása és elküldése
  • A vonatkozó tudástár és sablonok karbantartása, fejlesztése
  • A folyamatban lévő ügyek státuszának pontos vezetése

Ügyfélszolgálati körbe tartozó kimenő hívások elvégzése:
  • Törzsvásárlói kártya programjával kapcsolatos hívások
  • Adategyeztető, ügyfélelégedettségi és rendezvényekkel kapcsolatos hívások
  • Érdeklődéseket kezelő, illetve utánkövető hívások

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Call Centerben vagy hasonló munkakörben szerzett ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Gördülékeny, választékos telefonos és írásbeli kommunikációs készség
  • Nagy fokú precizitás, önállóság, megbízhatóság
  • Felhasználói szintű, magabiztos számítógépes és Microsoft Office ismeret

Előny:
  • Reklamációkezelési vagy egészségügy területén szerzett ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit cserébe nyújtunk:
  • Érkezésedkor 1-3 hónapos, egymásra épülő modulokból álló tréning-sorozattal vezetünk be a fogászati kereskedelem világába és ismertetjük kampányainkat, folyamatainkat, figyelve arra, hogy mind az elméleti részeket tisztázzuk, mind elegendő időt fordítsunk a gyakorlati teendők elsajátítására
  • Fogászati anyag, eszköz képzéseken és konferenciákon való részvételt
  • Versenyképes fizetést
  • Stabil, megbízható, folyamatosan fejlődő céges hátteret
  • Változatos, kihívást jelentő szakmai feladatok
  • Családias cég, sok éve együtt dolgozó, munkatársi légkör

Munkavégzés helye:
  • Budapest, VIII. kerület

Munkaidő:
  • Teljes munkaidős pozíció, hétfő-péntek 8 óra

Jelentkezéshez küldd el magyar nyelvű önéletrajzod a fizetési igény megjelölésével.