Állásajánlat: SZERVIZTECHNIKUS

Hivatkozási szám: MSTOSZET-0129

Partnerünk a fogászati kereskedelemben 30 éves múlttal rendelkező vállalkozás. Szerviz üzletága a kereskedelmi csoport által értékesített fogorvosi kezelőegységek röntgen berendezések és azok digitális megoldásai, turbinák, motorok, kompresszorok, elszívó berendezések üzembe helyezésével, karbantartásával és javításával foglalkozik. Ezek a berendezések a világ élvonalába tartozó amerikai, japán, koreai, német, olasz, svájci, gyártók termékei.

Számukra keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

SZERVIZTECHNIKUS

Feladatok:
  • Fogorvosi komplett kezelőegységek, röntgen digitális rendszerek, kis berendezések üzembehelyezési, karbantartási, és javítási feladatainak elvégzése
  • IT eszközök telepítése, javítása, karbantartása különböző helyszíneken

Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Kiemelkedő műszaki érzék, (szerelési képesség)
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Ügyfél orientáltság, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Megbízhatóság, lelkiismeretes, kitartó munkavégzés

Előny:
  • Középfokú informatikai, elektronikai technikusi, pneumatikai vagy finommechanikai ismeretek vagy szakirányú végzettség
  • Egészségügyi berendezések beszerelésében, karbantartásában szerzett műszaki tapasztalat

Amit mi nyújtunk:
  • Versenyképes juttatási csomag (alapfizetés és többfajta bónusz)
  • Felszerelt szervizautó, laptop, mobiltelefon
  • Betanulási idő, melyhez hazai és külföldi képzéseket biztosítunk
  • Folyamatos szakmai továbbképzés, rendszeres oktatások
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Jól megközelíthető telephely Budapest központjában
  • Családias munkahelyi légkör
  • Kiszámíthatóság, korrektség, biztonság

Munkavégzés helye:
  • Budapesti központtal, országos munkavégzés

  • Ha Ön úgy érzi, hogy váltani szeretne és fenti elvárásainknak megfelel, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelöléssel.