Állásajánlat: VETŐMAG TERMELTETÉSI MENEDZSER

Hivatkozási szám: MSTOVETO-0129

77 éves múlttal rendelkező, zöldségfajták nemesítésével és vetőmag forgalmazással foglalkozó kecskeméti cég munkatársat keres az alábbi pozícióba

VETŐMAG TERMELTETÉSI MENEDZSER

A munkakörhöz tartozó legfontosabb feladatok:
  • Szülővonal és szaporítóanyag előállítások szervezése, felügyelete
  • Megfelelő mennyiségű és minőségű vetőmag árualap előállítás
  • Vetőmag termeltető partnerekkel történő kapcsolattartás, adminisztráció
  • Hatósági előírások naprakész figyelése és alkalmazása
Elvárások:
  • Felsőfokú agrár- vagy kertészmérnöki végzettség (MSC előny)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Nagyfokú mobilitás belföldön és külföldön
  • Önálló, és csapatban történő munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség, terhelhetőség
  • Több év hasonló területen eltöltött gyakorlat
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Kecskemét, vagy Kecskeméthez közeli lakóhely, költözési hajlandóság
Előny:
  • Növényorvosi és/vagy vetőmag szakmérnöki végzettség
  • Kisebb team vezetésében szerzett tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Alapbér + éves prémium, cafeteria, céges autó

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Jelentkezéséhez kérjük, küldje el frissített, magyar nyelvű önéletrajzát!

Hasonló pozícióink

CÉGVEZETŐ