Állásajánlat: MÉRLEGKÉPES FŐKÖNYVELŐ / Jász-Nagykun-Szolnok megye

Állásajánlat: MÉRLEGKÉPES FŐKÖNYVELŐ
Hivatkozási szám: MERLEGKE-0128

Ügyfelünk Magyarország egyik dinamikusan növekvő munkaerő kölcsönző és gyártó cége. Megújuló szervezetébe keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

MÉRLEGKÉPES FŐKÖNYVELŐ

Feladatok:

  • A vállalat teljes körű számviteli feladatainak ellátása
  • Napi könyvelési feladatok elvégzése
  • Analitikák készítése
  • Időbeli elhatárolások könyvelése,összefüggő számlák ellenőrzése
  • Audithoz szükséges adatok szolgáltatása,feldolgozása
  • Negyedéves, éves beszámolók készítése, eredménykimutatás
  • Adóbevallások és KSH adatszolgáltatás elkészítése, benyújtása

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelő
  • Minimum 3 év teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel)
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Önálló, pontos, megbízható munkavégzés

Előnyök:

  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • Navision SmartBiz 365

Juttatások, ajánlat:

  • Stabil munkáltatói háttér
  • Intenzíven és folyamatosan fejlődő cég
  • Felelősségteljes munkakör, önállóság
  • Kiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen rendszerünkön keresztül.

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Főkönyvelő
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (teljes körű könyvelés)

Pozíciószint:

  • Beosztott