Állásajánlat: SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI KOORDINÁTOR / Budapest

Állásajánlat: SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI KOORDINÁTOR
Hivatkozási szám: MSTLOGIS-0128

Partnerünk egy koreai hátterű multinacionális cég, akik logisztikai és informatikai szolgáltatásokat nyújtanak világszerte az elektronikai gyártó anyavállalat, illetve más nemzetközi cégek számára.

A folyamatos fejlődés érdekében keresnek most új kollégát a logisztikai csapatukba, az alábbi pozícióba:

SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI KOORDINÁTOR

Feladatok:

  • A tényleges szállítmányok egyeztetése a vevőkkel és a feladókkal,
  • Előző napi szállítmányok ellenőrzése,
  • Új szállítmányok nyomon követése,
  • Rakományszervezés.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • 1-2 év fuvarszervezés területén szerzett tapasztalat,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás,
  • Stressztűrés és terhelhetőség.

Előnyök:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség,
  • Logisztikai szakterületen szerzett végzettség,
  • Nemzetközi és / vagy tengeri fuvarszervezésben szerzett tapasztalat,
  • Azonnali kezdés.

Juttatások, ajánlat:

  • Munkanapokra biztosított étkezési támogatás,
  • Baleset-és életbiztosítás,
  • Szakmai tréningek,
  • Teljesítmény alapú bónuszrendszer,
  • Rugalmas munkaidő.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, úgy várjuk jelentkezésed magyar és angol nyelvű önéletrajzoddal!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Logisztika/Fuvarszervezés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Raktározás/Készletezés