Állásajánlat: FINANCE ANALYST MUNKATÁRS / Budapest

Állásajánlat: FINANCE ANALYST MUNKATÁRS
Hivatkozási szám: MSTFINAN-0128

Partnerünk Budapest vezető ingatlan-üzemeltető cégcsoportja.
A vállalat az elmúlt 6 évben dinamikusan növekedett, amelynek eredményeképpen kivételes tehetségeket keres hazai és nemzetközi terjeszkedésének támogatásához.
Jelenleg 5 fős pénzügyi csapatukba keresünk Finance Analyst munkatárat, aki szakértő munkájával sikereik részese lehet.

Feladatok:

  • Pénzügyi kimutatások készítése, az elemzésekhez szükséges adatok összeállítása,
  • Havi zárási feladatokban való aktív részvétel,
  • Banki hitelkérelmek dokumentációjának elkészítése, hitelek nyilvántartása, monitoringja,
  • Statisztikai kimutatások, adatszolgáltatások készítése,
  • Társterületekkel közös táblázatok karbantartása,
  • Pénzügyi vezető támogatása ad-hoc kimutatásokkal,
  • Munkakörhöz kapcsolódó nyilvántartások naprakész vezetése.

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai gazdasági végzettség,
  • Minimum 1-2 éves tapasztalat pénzügyi munkakörben,
  • Magabiztos Excel tudás (függvények, Pivot tábla ismerete),
  • Pontosság, önállóság, eredményorientáltság,
  • Csapatmunkában való együttműködés képessége,
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban,
  • Analitikus gondolkodás,
  • Megoldást kereső személyiség,
  • Rendszerszemlélet.

Előnyök:

  • Pénzügyi területen szerzett végzettség,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Adatbázisokkal szerzett tapasztalat,
  • IT és üzleti intelligencia ismeret,
  • Tapasztalat a Google Suite használatában (Drive, Mail, Docs, Sheets).

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Kiemelkedő juttatások (friss gyümölcsök és müzli, irodai masszázs, fitness bérlet),
  • Modern, könnyen megközelíthető iroda a belvárosban,
  • Hosszú távú, stabil munkahely,
  • Lehetőség pénzügyi területet érintő működési fejlesztésekben való részvételre,
  • Tartalmas feladatok, jó csapat,
  • Munka-magánélet egyensúly.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkaidő: 8:30-17:00-ig, HÉTVÉGI MUNKAVÉGZÉS: NINCS
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzával!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Elemző/Tanácsadó
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység

Pozíciószint:

  • Beosztott