Állásajánlat: KÖNYVELŐ / Budapest

Állásajánlat: KÖNYVELŐ
Hivatkozási szám: KONYVELO-0121

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85000 jól képzett alkalmazott összesen 1800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.
A csoport leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon. A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

Jelenleg új munkatársat keresnek az alábbi pozíció betöltésére:

KÖNYVELŐ

Feladatok:

  • Gazdasági események könyvelése
  • Részvétel az anyavállalat részére készülő havi, negyedéves, éves zárások elkészítésében
  • A magyar számviteli szabványoknak megfelelő beszámolók, statisztikák, különböző jelentések elkészítése
  • Könyvvizsgálatokon és adóvizsgálatokon való aktív közreműködés
  • Hatóságokkal, külső szolgáltatókkal való kapcsolattartás
  • Analitikus egyeztetések
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Egyéb, könyveléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (közgazdasági vagy pénzügyi)
  • Legalább 3 éves pénzügyi, számviteli területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Naprakész számviteli, adózási ismeretek
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Megbízható, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Proaktivitás, igény a fejlődésre és önfejlesztésre

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest XII. kerület
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül.

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Felsőfokú tanfolyam

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (teljes körű könyvelés)
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Asszisztens / Adminisztrátor

Pozíciószint:

  • Beosztott