TENGERI ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen.
Csapatukba keresünk új kollégát

pozícióba.

Feladatok:
  • Új partnerek akvirálása (hideghívások, látogatás szervezése lebonyolítása), piacok felderítése a tengeri szállítások volumenének növelése érdekében
  • A megszerzett piaci információk rendszerezése, továbbítása a back office felé
  • Meglévő partnerkapcsolatok ápolása
  • Árajánlatok kiadása, nyomon követése
  • Munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Min. 2 év értékesítési tapasztalat tengeri szállítmányozás szolgáltatás területén (hajóstársaság is megfelelő)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban mindennap használni fogod)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos fellépés, jó megjelenés
  • Kiváló kommunikációs készség
Amit a cég kínál:
  • Cégautó biztosítása korlátlan magánhasználattal
  • Alapbér mellett kiemelkedő bónuszrendszer és cafeteria
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Karrier lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Országos (a központ Szigetszentmiklóson található)

Jelentkezéséhez küldje el frissített, magyar nyelvű önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS | Budapest

Szeretné vezetői pozícióban kamatoztatni megszerzett tudását? Olyan lehetőséget keres, ahol egy személyben koordinálhatja egy sikeres logisztikai vállalat folyamatait? Ebben az estben ez a lehetőség Önnek szól! Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat LOGISZTIKAI DISZPÉCSER KOORDINÁTORI munkakörbe.

A hirdetés lejár 25 nap múlva
LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS | Veszprém megye

Új kihívást keres a karrierjében? Szívesen részt venne egy nemzetközi szállítmányozási üzletág teljes körű fejlesztésében? Rendelkezik legalább 3 éves szakmai tapasztalattal szállítmányozási, valamint üzletfejlesztési területen? Emellett tárgyalóképes az angol/német nyelvtudása is? Amennyiben minden kérdésre igennel felelt, ne habozzon, jelentkezzen a pozícióra, hiszen pont Önt keressük Megbízó partnerünk számára! Mit lehet tudni Partnerünkről? Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, logisztikai és árufuvarozási szolgáltatást nyújtó vállalat. Csapatuk bővülése céljából keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére: OPERATION DIRECTOR

A hirdetés lejár 21 nap múlva
ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA | Budapest

Tapasztalt fuvarszervező? Szeretné vezetői pozícióban kamatoztatni megszerzett tudását? Olyan lehetőséget keres, ahol egy személyben koordinálhatja egy sikeres logisztikai vállalat folyamatait? Ez a lehetőség Önnek szól! Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat LOGISZTIKAI-ÉS OPERÁCIÓS VEZETŐ munkakörbe. Az új kolléga feladata a logisztikai folyamatok (fuvarszervezés, szállítmányozás) koordinálása mellett, a logisztikai költségek kontrollingja, valamint az ehhez kapcsolódó kontrolling rendszer kialakítása. Ideális pályázónk olyan főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkező szakember, aki tapasztalatot szerzett fuvarszervezés vagy szállítmányozás területén, szeretne egy csapatot koordinálni, de továbbra is szeretné kivenni a részét az operatív feladatokból.

A hirdetés lejár 9 nap múlva