Állásajánlat: SENIOR JAVA FEJLESZTŐ

Hivatkozási szám: MSTJAVAD-0302

Partnerünk egy szoftverfejlesztő középvállalkozás, akik energetikai kereskedelmi rendszerek fejlesztésével foglalkoznak.
Szakértő csapatuk folyamatosan bővül, a gáz-és villamosenergia piac legjelentősebb szereplőinek szállítják megoldásaikat itthon, illetve nemzetközi szinten is.

Miért izgalmas ez a terület?
Mert ebben a szektorban örökké változatos és kihívást jelentős problémák várnak arra, hogy megoldhasd őket - hatalmas adatmennyiségek, összetett adatmodellek, komplex algoritmusok, és persze a magas rendelkezésre állást is biztosítani kell a felhasználók számára!

Agilis környezetben működő budapesti csapatukba keresünk most új senior szaktudású kollégát az alábbi pozícióba:

SENIOR JAVA FEJLESZTŐ

A csapatok 4 fejlesztőből, 1 üzleti elemzőből és 1 tesztelőből állnak - a csapatok törekednek az egyszerű megoldásokra, a fő cél a felhasználóbarát energetikai piaci szoftverek fejlesztése alapos tervezéssel és átgondolt kivitelezéssel.

Használt technológiák:
  • Spring Framework (Boot, Cloud, Data, Security),
  • JPA, Hibernate
  • JUnit, Mockito
  • SQL (leginkább Oracle és MySQL),
  • REST, SOAP, Messaging (Apache Kafka),
  • Angular, TypeScript

Feladatok:
  • Önálló fejlesztési feladatok (tervezés, fejlesztés, tesztelés támogatása) Java nyelven és agilis környezetben,
  • Hibakeresés, optimalizálás, hibák javítása,
  • Új rendszerek fejlesztése, illetve a meglévő rendszerek továbbfejlesztése

Téged keresünk a csapatukba, ha:

  • nem riadsz vissza a konténerektől, az elosztott rendszerektől és az adatbázisoktól,
  • nyitott vagy az új technológiákra,
  • törekedsz az egyszerű megoldásokra,
  • követed a clean code alapelveit!

Elvárások:
  • 5+ év Java fejlesztői tapasztalat, és a fenti bevezető részben olvasható technológiákban jártasság,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Agilis környezetben szerzett tapasztalat.

Amit ők kínálnak:
  • Alapbéren felül éves n. 160.000 Ft-os cafeteria,
  • Egyéni képzési keret biztosítása

Munkavégzés helye:
  • Budapest, 13. kerület

Onboarding folyamat: Jelenleg ez a kérdés egy új belépőt érint. Az új belépőnknek biztosítotják a lehetőséget, hogy bármikor be tud menni ő is az irodába, ha ezt preferálja, de a betanítás jelentős része biztosan online fog történni. Kijelölnek az új belépők számára egy "mentort" vagy mentorokat, aki mindenben segíteni fogják az új jelölt beilleszkedését. Ezen kívül az intraneten elérhetőek az új belépők számára a beilleszkedést segítő anyagok. A szervezeti működést és HR-t érintő kérdésekkel bármikor tudnak a HR-hez fordulni az új belépők. Ide értve az online coaching-ot vagy csak egy onboarding-ot segítő beszélgetést.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, úgy várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat!

Alkalmazotti és vállalkozói státusz egyaránt megoldható!

A jelenlegi helyzetre tekintettel az interjúkat Skype alkalmazáson keresztül fogják lebonyolítani.