Állásajánlat: MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (PÉCS) / Baranya megye

Állásajánlat: MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (PÉCS)
Hivatkozási szám: MSTMUSZA-0114

Szeretnél műszaki cikkek értékesítésével foglalkozni?
Szeretnéd műszaki beállítottságod a kereskedelemben hasznosítani?
Szeretnél egy stabil, hosszútávú munkalehetőséget?
Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, TÉGED keresünk!

Ügyfelünk Magyarország egyik villamossági anyag kereskedelemmel foglalkozó cége, folyamatosan bővülő csapatukba keresnek most MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ munkatársat PÉCSRE.

Pályakezdők és tapasztaltabb szakemberek számára is ideális lehetőség!

Feladatok:

  • Részt venni a kiskereskedelmi értékesítésben, az ügyfelek kiszolgálásában,
  • Ajánlatadásokban, megrendelések kezelésében való együttműködés,
  • A munkakörhöz tartozó adminisztrációban és pénztárgép kezelésében való részvétel.

Elvárások:

  • 1 év villamosságban szerzett tapasztalat és anyagismeret VAGY pályakezdő Villamossági végzettséggel.

Előnyök:

  • Középfokú végzettség,
  • Villamossági vagy kereskedelmi végzettség.

Juttatások, ajánlat:

  • Bejelentett munkaviszony,
  • Hosszú távú, biztos munkahely,
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés,
  • Versenyképes fizetés (alapbér, cafeteria, jutalom lehetőség, éves bónusz),
  • Szakmai képzési lehetőség,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés.

Munkavégzés helye:

  • Baranya megye

Egyéb információk:

  • Munkaidő: 8 órás munkaidő ( HÉTVÉGI MUNKAVÉGZÉS NINCS ! )
  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzával!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • PÁLYAKEZDŐ / GYAKORNOK: Ajánlatok pályakezdőknek
  • ENERGIA IPAR: Villamosmérnök

Pozíciószint:

  • Beosztott