Állásajánlat: RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR / Pest megye

Állásajánlat: RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR
Hivatkozási szám: MSTRAKAD-0113

Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely vállalat az erőművi és hajózási piacon meghatározó szerepet tölt be. 2013-ban, nettó árbevételük 4,7 milliárd euró, mintegy 18.700 alkalmazottal.
A vállalat közel 200 helyszínen 70 országban működik szerte a világban.

Jelenleg gyakorlattal rendelkező RAKTÁROS kollégát keresnek, ADMINISZTRÁTORI feladatkörrel.

Feladatok:

  • A raktározási folyamatok hatékonyságának folyamatos fejlesztése,
  • A karbantartásokhoz szükséges alkatrész igények teljesítése,
  • Alkatrész és állóeszköz nyilvántartás vezetése,
  • Az emelőgépes műhelyberendezések szükséges vizsgálatainak nyomon követése,
  • Anyagmérleg vezetése,
  • Céges gépjárműpark menedzselése,
  • Munkaruha, védőfelszerelés selejtezésben való közreműködés,
  • Rendtartás a raktár területén,
  • Esetenkénti fizikai munka,
  • Szoros együttműködés a műhely vezetőjével és a külső helyszíneken történő munkavégzés vezetőjével,
  • Műszerek, mérőeszközök nyilvántartása.

Elvárások:

  • Érettségi vagy egyéb középfokú végzettség,
  • Raktározásban szerzett minimum 3 év gyakorlati tapasztalat,
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány (OKJ-s bizonyítvánnyal),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • Precizitás, adminisztrációs affinitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook).

Előnyök:

  • SAP ismeret,
  • Alapszintű műszaki tudás, érdeklődés,
  • Budaörs közeli lakóhely.

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő fizetés,
  • Alapbéren felüli cafeteria és bejárástámogatás,
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség,
  • Hosszútávú munkalehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • ADMINISZTRÁCIÓ / IRODAI MUNKA: Adminisztrátor/Recepciós
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Raktározás/Készletezés

Pozíciószint:

  • Beosztott

Hasonló pozícióink

ALKATRÉSZ REFERENS