Állásajánlat: ALKATRÉSZ REFERENS

Hivatkozási szám: MSTOALKA-0113

Megbízónk Magyarország egyik vezető építőgép forgalmazója, alkatrész részlegükre keresünk szakképzett, gyakorlattal rendelkező szakembert

ALKATRÉSZ REFERENS
pozícióba.

Feladatok:
  • Ügyfelek részére alkatrész értékesítése
  • Szerviz részére alkatrész igény kiszolgálása
  • Alkatrészraktár logisztikai folyamatainak elvégzése
  • Alkatrész raktárkészlet kezelése, alkatrész gazdálkodás
  • Fuvar szervezése alkatrész szállításához
  • Számlák készítése, adminisztráció
Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • B2B értékesítésben szerzett néhány éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs képesség
Előnyök:
  • Földmunka-, útépítő- és bányagépek műszaki ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
Amit kínálunk:
  • Teljesítményfüggő bérezés, cafeteria
  • Munkavégzéshez mobiltelefon, laptop
  • Folyamatos szakmai továbbképzés, szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár, Alba Ipari Zóna

Amennyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség, nyújtsa be pályázatát rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozícióink

RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR