Állásajánlat: ÉPÜLETVILLAMOSSÁGI PROJEKTMENEDZSER

Hivatkozási szám: EPULETPM-0110

Ki a megbízó?

Partnerünk a 3 milliárd euró értékű fejlesztéseivel a közép-európai ingatlanpiac meghatározó szereplője. Legfőbb értékük a több mint 500 főből álló, magasan képzett és tapasztalt valamint a legnagyobb számú ingatlanfejlesztő gárda.
Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

ÉPÜLETVILLAMOSSÁGI PROJEKTMENEDZSER

HA:

Kiválóságra törekszel az élet minden területén

Nyitott szemmel jársz a világban

Megvan benned a kitartás, mely elengedhetetlen

Igazi csapatjátékos vagy

Köztük a helyed! Jelentkezz mert Téged keresnek!

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Az ingatlanfejlesztés teljes folyamatában a szakági (épületvillamosség, erős-és gyengeáramú rendszerek, tűzvédelem, energiaellátás, megújuló energiák)
  • Műszaki tartalom, határidő elemzések és javaslatok, terveztetés, tervellenőrzés
  • Tender stratégia és tenderezési folyamat szervezés és lebonyolítás
  • Value engineering, ár-érték arány optimalizálás
  • Megvalósítási szakaszban építéshelyszíni szakági projektmenedzsment
  • Minőségbiztosítási és ellenőrzési rendszer használata
  • Nemzetközi tenderek lebonyolításában való részvétel
  • Lessons learned riportok készítése a vezetőség felé
  • Épületvillamossági adatbázis karbantartása, adatokkal való feltöltése
  • Előkészítő mérnökökkel, műszaki projektmenedzserrel, építésvezetőkkel való kapcsolattartás

Milyen elvárásoknak kell megfelelned?

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • 1-3 éves ingatlanfejlesztés és kivitelezés során elektromos területen szerzett projektmenedzsment tapasztalat
  • Nemzetközi tenderek lebonyolításában szerzett tapasztalat
  • Megvalósítási szakaszban építés helyszíni szakági projektmenedzsment

Mit kapsz munkád megbecsüléseként?

  • Piacképes alapbért
  • Cafetériát: nettó 260.000Ft/év (szép kártya és készpénz)
  • Céges autót
  • Projektek során több alkalommal bónuszt (a projektek általában 1,5 - 2 éven keresztül tartanak)

 Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, magyar nyelvű önéletrajzoddal jelentkezz a rendszerünkön keresztül!