Állásajánlat: GÉPÉSZ SZAKÁGI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK (MAGASÉPÍTÉS) / Budapest

Állásajánlat: GÉPÉSZ SZAKÁGI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK (MAGASÉPÍTÉS)
Hivatkozási szám: MSTGEPES-0110

Partnerünk Magyarország egyik legmeghatározóbb ingatlanfejlesztéssel foglalkozó cége, akik több, mint 15 éve vannak jelen a piacon, s mostanra egy 500+ fős vállalata nőtték ki magukat.

Határozott célkitűzésük, hogy nem csak az országhatáron belül, hanem nemzetközi szinten is vezető ingatlanfejlesztő cég váljon belőlük (jelenleg Budapesten kívül több projektjük is fut Bukaresten, Krakkóban és Varsóban).

Jelenleg budapesti, 100+ lakásos társasház kivitelezési projektekre keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

GÉPÉSZ SZAKÁGI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

Feladatok:

  • Gépész szakági költségbecslések készítése a projekt legelejétől a pótmunka fázisig,
  • A szakágak részmunkáinak koordinálása a projekt első fázisában,
  • Ajánlatkérések készítése,
  • Ártükör készítés,
  • Első körös tárgyalások megszervezése, jegyzőkönyvezése,
  • Záró megbeszélések előkészítése,
  • Műszaki osztályokkal kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai gépészmérnök végzettség,
  • Legalább 2 év tapasztalat előkészítő mérnök munkakörben, magasépítési területen.

Juttatások, ajánlat:

  • Évi n. 260.000 Ft cafeteria az alapbéren felül (SZÉP kártya és készpénz),
  • A projekt időtartalma alatt többszöri bónusz (a projektek átlagosan 1,5 - 2 éven keresztül tartanak).

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Kivitelezés/Építésvezetés
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök