Állásajánlat: VEVŐSZOLGÁLATI ASSZISZTENS

Hivatkozási szám: MSTOVEVO-0109

Magyarország meghatározó disztribútor cége keres
VEVŐSZOLGÁLATI ASSZISZTENS
munkakörbe munkatársat, budapesti irodájába.

Feladatok:
  • Megrendelések fogadása, adminisztrációs és dokumentációs feladatok elvégzése
  • Számlázás
  • Kapcsolattartás a vevőkkel (telefon, e-mail, személyes)
  • Raktárral való készletegyeztetés
  • Információkezelés, adatbázisok aktualizálása
  • Belső egyeztetés a cég kapcsolódó egységeivel
  • Reklamációkezelés

Követelmények:
  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Pontos, precíz önálló munkavégzés, határozottság
  • Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség
  • Csapatszellem, szakmai fejlődés iránti igény Magas fokú stressz tűrő képesség, terhelhetőség

Előnyök:
  • Angol nyelv ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit biztosítunk:
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
  • Budapest II. kerület

Ha fiatalos, dinamikus, munkaszerető csapatban szeretne dolgozni, kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.