Állásajánlat: MINŐSÉGELLENŐR

Hivatkozási szám: MSTOMINO-0108

Megbízónk a világ egyik vezető kontaktlencse gyártója, mely napi eldobható, kéthetes és havi kontaktlencsék teljes választékát gyártja. Az amerikai tulajdonú multinacionális vállalat a világon egyedülállóan, a legszélesebb termékportfólióval van jelen a kontaktlencse piacon, mintegy 100 országban. A magyarországi leányvállalat, 2005-ben alakult Gyálon, és több mint 1300 munkavállalót foglalkoztat.

Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk számukra új munkatársat:

MINŐSÉGELLENŐR

Feladatok:
  • Autoklávozott kontaktlencsék minőségének ellenőrzése: meghatározott eszközökkel / műszerekkel szabályozott körülmények között történő mérések elvégzése
  • Adatrögzítés: a végellenőrzéshez kapcsolódó adatok rögzítése a minőségügyi adatbázisba
  • Késztermék szabadítása, selejtezése, karanténba helyezése, egyéb kapcsolódó tevékenységek (pl. mintaszedés) elvégzése a teljeskörű minőség-ellenőrzés eredményétől függően
  • Egyéb adminisztratív támogatás
  • Beérkező alapanyag (bliszter) vizsgálata: fizikai paramétereinek mérése, illetve vizuális ellenőrzése
  • A “Jó Gyártási Gyakorlat” (GMP) rendszer karbantartása
  • Biztosítja, hogy minden – a folyamatban részt vevő – kolléga megértse és kövesse a vonatkozó eljárásokat és munkautasításokat

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Több műszakos munkarend vállalása (3+3)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)
  • Jó kommunikációs készség
  • Problémamegoldó gondolkozás
  • Precizitás
  • Csapatmunkában történő együttműködési készség
  • Határidők betartása
  • Jó tervező és szervezőkészség, határidők betartása

Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Barátságos és ösztönző munkahelyi légkör
  • Stabil vállalati háttér, modern munkakörnyezet
  • Munkába járás támogatása, Budapestről céges autóbusz (20 perces menetidő)

A munkavégzés helye:
  • Gyál, Prologis Business Park (M5 autópálya mellett)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el részünkre önéletrajzát fizetési igény megjelölésével!

Hasonló pozícióink

KÖTÉSZETI MUNKATÁRS