Állásajánlat: PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ / Budapest

Állásajánlat: PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ
Hivatkozási szám: PENZUGYI-0108

Partnerünk, Magyarország vezető lakóingatlan-fejlesztője munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

Feladatok:

  • Bejövő számlák és hozzá kapcsolódó bizonylatok (szerződések, teljesítésigazolások, árajánlatok) alaki, formai, tartalmi ellenőrzése, jogszabályoknak való megfeleltetése
  • Folyamatos folyószámla egyeztetés
  • Kimutatások, nyilvántartások készítése, frissítése
  • Utalások indítása
  • Bankszámlakivonatok feldolgozása
  • Könyvelési iratanyag összekészítése, átadása, könyvelési területtel való folyamatos egyeztetés
  • Kapcsolattartás a partnerek (vállalkozók, beszállítók) pénzügyi területeivel
  • Kifogásolt, hibás számlák kezelése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Pénzügyi-számviteli végzettség
  • Minimum 1 éves pénzügyi-számviteli ügyintézői tapasztalat
  • MS Office programok magabiztos ismerete
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzésre való képesség, ugyanakkor együttműködési készség, csapatmunkában való részvétel

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú biztos munkahely
  • Magán egészségbiztosítás minden kollégának
  • Meleg ebéd (választható menüből)
  • Jó hangulatú, kellemes légkör

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Középfokú tanfolyam

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Asszisztens / Adminisztrátor
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Számlázás/Pénztár