Állásajánlat: HR GENERALISTA

Hivatkozási szám: HRGENERA-0107

Szívesen dolgoznál stabil hátterű, multinacionális gyártó vállalat alkalmazásában?

Pozitív szemléletű, energikus, emberközpontú személyiség vagy?

Rendelkezel 2-3 éves HR területen szerzett szakmai tapasztalattal?

Emellett nem okoz gondot számodra az angol nyelvű kommunikáció sem?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, jelentkezz, hiszen téged keresünk a partnercégünk szuper HR csapatába!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Ügyfelünk német hátterű gyártócég, 1989 óta vannak jelen Magyarországon, Heves megyében található üzemükkel.

Az itt gyártott termékeket a német anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesítik, kiválóan alkalmazhatóak az autóiparban, a repülőgép gyártásban, a háztartási eszközök gyártásában, az energetikában és a megújuló energiatermelésben is.

2015-ben éles stratégiai váltáson ment keresztül a cég, azóta kifejezetten a megújuló energiák hasznosítására koncentrálnak ipari környezetben.

HR csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

HR GENERALISTA

Milyen feladatok várnak rád?
  • Fizikai és szellemi toborzás támogatása
  • Jelöltekkel és szolgáltatókkal történő kapcsolattartás
  • Munkaerőkölcsönzés koordinálása, ehhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások, tájékoztató anyagok készítése
  • Beléptetési és kiléptetési folyamat koordinálása
  • HR projektek támogatása, folyamatfejlesztésben történő részvétel
  • Tréningek és oktatások szervezése, ehhez kapcsolódó adminisztráció ellátása

Milyen feltételeknek kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • 2-3 éves, HR területen szerzett tapasztalat (Toborzásban szerzett tapasztalat mindenképp szükséges!)
  • Munkajogi ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat (elengedhetetlen feltétel)
  • Pozitív, energikus, emberközpontú, talpraesett személyiség
  • Kiváló kommunikációs, szervező- és problémamegoldó készség
  • Terhelhetőség, proaktív gondolkodás

Milyen juttatások várnak a pozícióért cserébe?
  • Alapbér + prémium
  • Cafeteria juttatás
  • Bejárási támogatás, céges buszjárat
  • Költözés esetén lakhatási támogatás
  • Rugalmas munkaidő

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Gyöngyös