Állásajánlat: HR MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: HRMUNKAT-0107

Fontos számodra, hogy minőségi munkát adj ki a kezedből?
Sikerként éled meg, ha bíznak szervezési ügyességedben?
Pozitív, lendületes és emberszerető  személyiség vagy és mindened a HR szakma?
 Erősséged az önálló gondolkodás és a pro-aktív feladatvégzés?

Ha így van, Téged keresünk! Amennyiben a fenti kérdésekre IGENNEL válaszoltál , jelentkezz ,mert ez a lehetőség Neked szól!

Ki a megbízó, aki hirdet?

Partnerünk egy német tulajdonú cég gyártó központja. Az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével elérte azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozik, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, induktív alkatrészek globális piacán. Jelen vannak az energetikában, közlekedésben, megújuló energiatermelésben és az elektromos autók piacán. Termékeit az anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesíti, legnagyobb részben az Európai Unióban.

Csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

HR MUNKATÁRS

Milyen feladataid lesznek?

  • Személyügyi szoftver kezelése, adatok naprakészen tartása
  • Személyügyi anyagok karbantartása
  • Részvétel a beléptetéssel, kiléptetéssel, személyi változásokkal kapcsolatos munkaügyi adminisztrációban
  • Egyéb juttatási, cafetéria rendszer adminisztrációja
  • Általános személyügyi feladatok (munkaruha, dolgozók utaztatása)
  • Titkárságvezetői, reprezentatív feladatok ellátása (vendégek fogadása, szállásfoglalás, programok szervezése)

Milyen követelményeknek kell megfelelned?
  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • "B" kategóriás vezetői engedély és aktív vezetési gyakorlat
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, pozitív személyiség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Strukturált, logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Proaktivitás

Előnyben részesítünk, amennyiben van..

  • Felsőfokú szakirányú végzettséged (pályakezdő vagy és szeretnéd elsajátítani a szakma fortélyait)

Mit kapsz munkád megbecsüléseként?
  • Stabil hosszú távú munkalehetőséget
  • Piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőséget
  • Piacképes alapbért
  • 100 %-os bejárási támogatást
  • Prémiumot (10%, félévenkénti kifizetés)
  • Költözés esetén lakhatási támogatást
  • Rugalmas munkarend

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz magyar és angol nyelvű önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozícióink

PÁLYAKEZDŐ HR ASSZISZTENS