Állásajánlat: ÉPÍTŐIPARI PROJEKTMENEDZSER / Országos

Állásajánlat: ÉPÍTŐIPARI PROJEKTMENEDZSER
Hivatkozási szám: EPITOIPA-0107

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85000 jól képzett alkalmazott összesen 1800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A magyarországi leányvállalat új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

ÉPÍTŐIPARI PROJEKTMENEDZSER

Feladatok:

  • Közreműködés nagyléptékű projektek projektmenedzseri, költségszakértői előkészítő munkáiban
  • Műszaki tervdokumentációk (engedélyezési és kivitelezési tervek) ellenőrzése, terv véleményezése, feldolgozása
  • Költségmenedzsment és projektmenedzsment feladatok ellátása
  • Mérnöki tanácsadói feladatok elvégzése, műszaki ellenőri feladatkör ellátása

Elvárások:

  • Gépészmérnök, vagy építőmérnök végzettség
  • Minimum 3 év mérnöki területen végzett munkatapasztalat (tervezés, kivitelezés)
  • Projekt menedzsment ismeretek
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Jó kommunikációs készség
  • Folyékony beszéd és írás-olvasás angol nyelven
  • Célorientált személyiség
  • Konstruktivitás, kreativitás

Juttatások, ajánlat:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások

Munkavégzés helye:

  • Országos

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Országos
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül.

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Építészmérnök/Építőmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök

Pozíciószint:

  • Beosztott