Állásajánlat: MŰSZAKI MUNKATÁRS / Budapest

Állásajánlat: MŰSZAKI MUNKATÁRS
Hivatkozási szám: MUSZMUNK-0103

Partnerünk, Magyarország vezető lakóingatlan-fejlesztője munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

MŰSZAKI MUNKATÁRS

Feladatok:

  • Bérlakások, berendezések karbantartása
  • Időszakos ellenőrzési és karbantartási munkák elvégzése
  • Az előforduló üzemzavarok okainak megállapítása, hibák kijavítása, kijavíttatása
  • Üzemeltetési feladatok (beleértve a kivitelezési/felújítási munkálatok kezelését (pályáztatás, ajánlatkezelés), illetve bútorok, beépített bútorok, háztartási gépek beszerzése, karbantartása
  • Az elvégzett munka ellenőrzése, a szükséges dokumentációs tevékenység végrehajtása
  • A megvásárolt lakások műszaki átvétele, annak dokumentációja
  • Lakások műszaki átnézése birtokbaadás előtt (a foglaló beérkezése előtt)
  • A mérőórák kezelése ingatlanonként
  • Ingatlanok bérlőnek történő átadása
  • Vállalat képviselete a műszaki bejáráson

Elvárások:

  • Megfelelő szakirányú, középfokú végzettség
  • Igényes, önálló munkavégzési képesség
  • Szerelési, javítási munkában szerzett tapasztalat
  • Problémamegoldó képesség
  • Műszaki beállítottság
  • Munkabírás
  • Ingatlankezelési területen szerzett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú biztos munkahely
  • Céges mobiltelefon
  • Magán egészségbiztosítás minden kollégának
  • Meleg ebéd (választható menüből)
  • Jó hangulatú, kellemes légkör

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Létesítmény üzemeltetés/karbantartás
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Létesítmény üzemeltetés

Pozíciószint:

  • Beosztott