Állásajánlat: MARKETING MENEDZSER

Hivatkozási szám: MSTONBHG-1220

Partnerünk kereskedelmi területen működő nagyvállalat az alábbi pozícióba keres munkatársat:

MARKETING MENEDZSER

Milyen feladataid lesznek?
  • A marketing csapat operatív irányítása, összefogása (projektek vezetése)
  • A marketing stratégia kidolgozása, megvalósítása
  • A felső vezetés által jóváhagyott üzleti célok teljesítése, végrehajtása
  • Média megjelenések, online és közösségi marketing tevékenység megtervezése és koordinálása
  • Kereskedelmi aktivitások tervezése, koordinálása
  • Értékesítést támogató fejlesztések menedzselése (új piaci potenciálok feltérképezése, konkurenciaelemzés)
  • Marketing anyagok, akciók, promóciók tervezése és kivitelezése
  • Nyomtatott anyagok tervezése, határidőre történő megvalósítása
  • Rendezvényeken, kiállításokon való megjelenés koordinálása
  • Vevőtalálkozók szervezése
  • Belső kommunikáció erősítése
  • CRM rendszer koordinációja
  • Innovatív szemléletmód bevezetése
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése; beszámolók, riportok készítése a menedzsment számára

Szeretnénk, ha rendelkeznéll:
  • Felsőfokú végzettség/főiskolai vagy egyetemi diploma
  • 3-5 éves kereskedelemben szerzett vezetői tapasztalat marketing területen
  • B2B üzletágban szerzett tapasztalat
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Online és offline marketing eszközök gyakorlati ismerete
  • Social media marketing eszközök ismerete
  • Informatikai és MS Office ismeretek
  • Határozott, következetes és dinamikus személyiség
  • Erős vezetői attitűdé
  • Kiváló problémamegoldó képesség

Mit kapsz cserébe:
  • Versenyképes bér
  • Autó

Munkavégzés helye:
  • Budaörs

Amennyiben szimpatikus számodra a lehetőség, várjuk jelentkezésed frissített magyar és angol nyelvű önéletrajzod elküldésével, honlapunkon keresztül.