Állásajánlat: KÖNYVELŐ (Multinacionális vállalathoz)

Hivatkozási szám: KONYVELO-1212

Szeretnél multinacionális környezetben, mégis családias hangulatban tapasztalatot szerezni?

Szívesen dolgoznál főkönyvelő mellett és végeznél összetett, változatos feladatokat?

Rendelkezel mérlegképes könyvelői végzettséggel és 2 év pénzügyi területen szerzett tapasztalattal?

Amennyiben a fenti kérdésekre IGENNEL válaszoltál, úgy mindenképp olvass tovább, mert Téged keresünk!

Ki a Megbízónk?

Partnerünk jól ismert multinacionális vállalat. Magyarországi, kisebb létszámú leányvállalatuk pénzügyi csapatának bővítéséhez keresnek új csapattagot az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ / PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A főkönyvelő munkájának támogatása
  • Banki és kincstári tevékenységek előkészítése
  • Bejövő számlák feldolgozása, könyvelése
  • Részvétel havi, negyedéves és éves zárásokban
  • KSH, MNB jelentések készítése
  • Hivatali kapcsolattartás
  • Egyéb pénzügyi adminisztratív tevékenység

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, amennyiben rendelkezel az alábbiakkal:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség
  • Minimum 2 év könyvelésben, pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek (Excel)
  • Pontosság, precizitás

Mi jár a munkádért cserébe?

  • A pozíciónak megfelelő piacképes alapbér
  • 13. havi fizetés
  • Cafeteria
  • Egészségbiztosítás
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Egyéb információk:

Az interjúk továbbra is skype-on zajlanak, de a toborzás változatlanul folyamatos. A Home Office a cégnél ezen időszak alatt biztosítva van.

Ha a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal a rendszerünkön keresztül!