Állásajánlat: KÖNYVELŐ (Multinacionális vállalat) / Pest megye

Állásajánlat: KÖNYVELŐ (Multinacionális vállalat)
Hivatkozási szám: MSTKONYV-1210

Ügyfelünk svéd tulajdonban lévő multinacionális tehergépjárműipari beszállító vállalat.

Világszerte 2 200 munkavállalót foglalkoztatnak 10 gyártóbázison.
A Budapesttől 60 km-re lévő, magyarországi üzemükben 180 dolgozó tevékenykedik.
Termékeiket összeszereléssel állítják elő, ezért nagy az élő munka igényük.

PÉNZÜGYI csapatukat új fővel szeretnék bővíteni, aki KÖNYVELŐI tevékenységet végez a magyar számviteli rendszer szerint.

A pozíció megnevezése: KÖNYVELŐ

Feladatok:

  • Tárgyi eszköz tranzakciók nyomon követése,
  • Tárgyi eszköz folyamat ellenőrzése, fejlesztése,
  • ÁFA előkészítés és az ehhez kapcsolódó ellenőrzések, riportok elkészítése,
  • Havi béren kívüli juttatások könyvelése,
  • Adó könyvelés, adókifizetések számítása,
  • Beérkező költségszámlák-, elektronikus számlák mentése, regisztrálása, ellenőrzése,
  • Vám könyvelése, ellenőrzések dokumentációjának követése,
  • Könyvvizsgálat és adóhatósági ellenőrzésekben való részvétel,
  • Részvétel zárásban, jelentések elkészítése,
  • Pénzügyi tervezésben való aktív részvétel,
  • Házipénztár ellenőrzése,
  • Adó riportok elkészítése és küldése,
  • Adóbevallás nyomon követése és egyeztetése a főkönyvvel.

Elvárások:

  • Középfokú (felsőfokú előny) gazdasági végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok,
  • 2 – 3 éves adózásban szerzett tapasztalat,
  • Tárgyi eszközök könyvelésében szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelv ismerete írásban és olvasásban,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyök:

  • Teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Pozícióhoz illeszkedő fizetés; Kiemelt bejárási támogatás; Skandináv, emberközpontú környezet várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • A cég kb. 60 km-re Budapesttől található az M3 autópálya irányában.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Nyelvtudás:

  • Angol Alapfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (teljes körű könyvelés)
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvelő (SSC/BSC/részterület)