Állásajánlat: TECHNIKAI ASSZISZTENS / Budapest

Állásajánlat: TECHNIKAI ASSZISZTENS
Hivatkozási szám: MSTTECHN-1204

Ügyfelünk 15 éve a hazai irodabútor-piac meghatározó szereplője. 100%-ban magyar tulajdonú vállalatuk közepes és nagyméretű irodák, irodaházak belsőépítészeti tervezésével, valamint berendezésével foglalkozik.

Mindent egy kézből kínálnak: teljes körű szolgáltatásuk a tervezéstől a költöztetésen át egészen a kulcsrakész átadásig terjed.
A hazai irodabútor-paletta legszélesebb kínálata érhető el náluk: partnereik között megtalálható számos vezető európai irodabútorgyár, köztük az olasz LAS Mobili S. r. l. és a Quadrifoglio S. p. A., valamint az MDD, az Uffix, az Interstuhl és a Sinetica. Emellett kizárólagos magyarországi forgalmazója a világ egyik legnagyobb irodabútor-tervező és -gyártó vállalatának, a Teknionnak.

A folyamatos piaci bővülés következtében keresünk számukra új szakembert az értékesítési csapatba az alábbi pozícióba:

TECHNIKAI ASSZISZTENS

Feladatok:

  • Értékesítők adminisztratív támogatása,
  • Space plan–ek készítése,
  • Árajánlatok kidolgozása
  • Látványtervek készítése,
  • Termékprezentációk készítése.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy Egyetemi építőmérnöki vagy építészmérnöki végzettség,
  • Pályakezdő VAGY 1 – 2 éves tapasztalat műszaki rajzok készítésében,
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete,
  • ARCHICAD vagy AUTOCAD ismeretek,
  • MS Office ismeretek.

Juttatások, ajánlat:

  • A pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Önálló, szakmai feladatok,
  • Exclusive irodakörnyezet várják az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését,kérjük angol és magyar nyelvű önéletrajzzal jelentkezzen!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • ÉPÍTŐIPAR / INGATLAN: Tervezés
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök