Állásajánlat: TOBORZÁSI MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTOTOBO-1203

Megbízónk egy magyar tulajdonban levő cég, akik EU Tagállamokban dolgozó vegyipari előgyártással és szereléssel foglalkoznak. Csapatukba keresünk új munkatársat

TOBORZÁSI MUNKATÁRS
pozícióba

Feladatok:
  • Partnerektől beérkező igények alapján álláshirdetések feladása
  • Kapcsolattartás a jelentkezőkkel, állásinterjú és szakmai alkalmassági teszt megszervezése
  • Nyilvántartás vezetése, a meglévő adatbázis naprakészen tartása
  • Kiküldetési helyre való kiutazás megszervezése, repülőjegyek rendelése
  • Kapcsolattartás a külföldi telephelyek vezetőivel
Elvárások:
  • Legalább 2 év fizikai munkaerő toborzásban való jártasság
  • Minimum középfokú végzettség
  • Precizitás
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alapvető irodai szoftverek készségszintű ismerete
Előny:
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Műszaki érdeklődési kör
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Nemzetközi projektek
Munkavégzés helye:
  • Budaörs (BITEP Ipari Park)

Jelentkezni frissített magyar nyelvű önéletrajz elküldésével lehet!