Állásajánlat: MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (KELET-MAGYARORSZÁG) / Bács-Kiskun megye

Állásajánlat: MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (KELET-MAGYARORSZÁG)
Hivatkozási szám: MSTSALES-1203

Ügyfelünk egész Európára kiterjedő hálózata folyadékkezelési problémák megoldását kínálja a feldolgozóipar számára, ide értve egyebek között a vegyipart, a petrolkémiai ipart, a szennyvízkezelést, az élelmiszer- és italgyártást, a gyógyszergyártást, a papír- és csomagolóanyag-előállítást, a kozmetikai ipart, a textil-, a kerámia- és a festékgyártást, valamint az erőműveket.

A cég dinamikus növekedéssel a legnagyobb térfogat-kiszorításos szivattyú-forgalmazóvá lépett elő Európában. Jelenleg 21 országban van képviselete illetve szervizhálózata.

Az ő csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

aki Kelet-Magyarországot fogja lefedni tevékenységével.

Feladatok:

  • A cég által forgalmazott termékek értékesítése ipari szektorban a fővárosban és annak vonzáskörzetében,
  • Kapcsolódó telepítési, beüzemelési és szerviz szolgáltatások értékesítési ugyanebben a régióban,
  • Vevői kör bővítése.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Legalább 2 év tapasztalat műszaki termékek értékesítésében,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • "B" kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • Ipari berendezések értékesítésében szerzett tapasztalat,
  • Szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • Céges autó magánhasználatra is,
  • Rugalmas munkaidő, home-office lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye
  • Békés megye
  • Borsod-Abaúj-Zemplén megye
  • Csongrád megye
  • Hajdú-Bihar megye
  • Heves megye
  • Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Nógrád megye
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
  • Kecskemét
  • Debrecen
  • Szeged

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, úgy várjuk jelentkezését magyar nyelvű önéletrajzával!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Műszaki értékesítő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő