Állásajánlat: PROJEKT MÉRNÖK (Autóipar)

Hivatkozási szám: MSTOMERN-1203

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő autóipari termelő vállalat.Fiatalos csapatukba keresünk, növekvő gyártási kapacitásuk támogatása érdekében

PROJEKT MÉRNÖK
munkatársat.

  • Szeretnél szakmailag fejlődni egy remek csapat részeként?
  • Modern, kiváló munkakörülményekre vágysz?
  • Akkor nincs más teendőd, jelentkezz!
Feladatok:
  • Irányítja és ellenőrzi a projekteket, az elvárt költségszint tartása mellett
  • Folyamatos kapcsolattartás a gyártott termékekhez tartozó projekt és minőségügyi mérnökökkel
  • A projekt időterveket ellenőrzi és nyomon követi az esetleges változásokat
  • Részt vesz a szériagyártási dokumentáció elkészítésében jóváhagyásában
  • Tevékenyen részt vesz a gyártási folyamat kialakításában, figyelembe véve Lean és 5S szempontokat
  • Részt vesz a gyártási próbákon, gyártócella átvételeken. Ezeken felmerült problémákat feltárja és akciótervet készít
  • Összegzi a projectet és dokumentálja a tanulságokat
  • Együttműködik a vállalat kapcsolódó szervezeti egységeivel
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Lean, 5S ismeretek

Előnyök:

  • Autóipari szakmai tapasztalat
  • Gépészmérnök végzettség
  • Analitikus gondolkodás

Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bér, alapbéren felüli juttatásokkal, választható cafetéria juttatások, bérlettámogatás
  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődés
  • Kiváló csapat
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek
Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz rá frissített önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozícióink

GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK