Állásajánlat: SAP TANÁCSADÓ

Hivatkozási szám: MSTOKJUH-1202

Partnerünk német tulajdonban levő nemzetközi autóipari beszállító cég. Vevőiket a gépjárműipar, az orvostechnikai és laboreszközök-, valamint a fényvédő rendszerek piacán szolgálják ki magas minőségi igényeket kielégítő  termékeikkel németországi és magyarországi gyáraikból.

Csapatukba keresünk új munkatársat:

SAP TANÁCSADÓ
pozícióba.

Feladatok:
  • Felelős az SAP magyarországi bevezetésért
  • Felelős az üzleti folyamatok tervezéséért és modellezéséért az osztályokkal szoros együttműködésben
  • Részt vesz az SAP bevezetés megvalósításának tervezésében, ellenőrzésében és dokumentálásában
  • Részt vesz az egyes modulok bevezetésében
  • Koordinálja a külsős SAP tanácsadókkal való együttműködést
  • Összekötő kapocs a németországi IT, az egyes osztályok és  az SAP-partnerük között
  • Felelős a projekt eredményességéért  idő, minőség és költségvetés tekintetében
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség informatikai területen
  • SAP vállalatirányítási rendszer bevezetésében szerzett tapasztalat (szakmai elemzés, tervezés, megvalósítás, tesztelés)
  • Erős középfokú német nyelv ismerete szóban és írásban (napi szintű használat a német anyavállalattal való kapcsolattartás során)
  • Egy vagy több SAP modul ismerete
  • Rendszerszemlélet, üzleti folyamatok ismerete (gyártó üzem)
  • Kiemelkedő kommunikációs készségek és csapatmunka
  • Utazási hajlandóság (4-6 hetes képzés Németországban)
Előny:
  • Termelővállalatnál szerzett tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes bérezés
  • Nemzetközi környezet
  • Folyamatos szakmai kihívások
Munkavégzés helye:
  • Gyál
Pályázatához kérjük csatolja frissített önéletrajzát!

Hasonló pozícióink