Állásajánlat: PÉNZÜGYI-SZÁMVITELI MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTOPENZ-1129

Megbízónk egy multinacionális hátterű munkagép importőr és forgalmazó vállalat, melynek pénzügyi osztályára keresnek új munkatársat az alábbi pozícióba:
PÉNZÜGYI-SZÁMVITELI MUNKATÁRS

Feladatok:
  • Vevő és szállítói számlák kontírozása és könyvelése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása és könyvelése
  • Statisztikai és egyéb jelentések elkészítése
  • Számviteli és analitikus nyilvántartások vezetése
  • Banki utalások és bank könyvelése
  • Házipénztár kezelése
  • Részvétel a havi- és éves zárásokban a határidők betartásával
  • Kapcsolattartás kapcsolt vállalkozásokkal
  • Kintlévőség kezelés
  • Egyéb alkalomszerű könyvelői feladatok (egyeztetések, ellenőrzések, elemzések készítése)
Elvárások:
  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Számviteli területen szerzett gyakorlat előny, de nem feltétel
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Számviteli szabályok ismerete, magabiztos könyvelési szaktudás
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság, megbízhatóság, pontosság, flexibilitás
  • SAP ismerete előny
Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy multinacionális cégnél
  • Cafetéria
Munkavégzés helye:
  • Budapest XIV. kerület
Amennyiben szimpatikus a lehetőség, úgy várjuk frissített magyar és angol nyelvű önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével!