Állásajánlat: OPERÁTOR (BETANÍTOTT MUNKA)

Hivatkozási szám: MSTOPERA-1129

Szeretne olyan helyen dolgozni, ahol rendezett munkakörülmények vannak?
Szeretné ha lennének szabad hétvégéi?
Szeretne napi 8 órában dolgozni?

Ha ezekre igen a válasza, akkor még MA pályázza meg ezt a lehetőséget.

Ügyfelünk multinacionális vállalat, akik közel 17 éve kezdték meg működésüket Magyarországon.

Komplett ipari csomagoló anyag tervező és gyártó vállalatként a legfontosabb számukra, hogy a vevőik elvárásait teljes egészében kielégítsék.

Jelenleg bővítés céljából keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba: OPERÁTOR (BETANÍTOTT MUNKA)

MEGKÖZELÍTÉS:
CÉGES BUSZ BUDAPESTRŐL, ÚJPEST-KÖZPONTBÓL, más irányból történő megközelítés esetén BEJÁRÁS TÁMOGATÁS - tömegközlekedés esetén 86%-ban (Fót kivételével), vagy gépjármű támogatás 15 Ft/km (Fót, Budapest kivételével).

MŰSZAKOK: HÉTFŐTŐL-PÉNTEKIG (Hétvégi munkavégzés eseti jelleggel, kizárólag szombaton délelőttös műszakban)
5:50-14:00 óráig
13:50-22:00 óráig
21:50-06:00 óráig

MUNKAVÉGZÉS HELYE: FÓT

Elsődlegesen olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik számára nem okoz gondot a több műszakos munkarend, valamint a FÓTI TELEPHELYRE történő bejutás.

Feladatok:
  • Különböző termékekhez tartozó csomagoló eszközök norma szerinti gyártása, összeállítása ( többnyire könnyű fizikai munka ),
  • Gyártott termékek ellenőrzése mennyiségi és minőségi szempontok szerint,
  • A gyártáshoz tartozó egyszerűbb dokumentációk vezetése,
  • Munkaterület tisztán tartása.
Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség,
  • Precíz munkavégzés, együttműködő képesség.
Előnyök:
  • Műszaki rajz olvasás, dokumentáció vezetése.
Juttatások, ajánlat:
  • BEJELENTETT munkahely,
  • Jó teljesítés esetén fizetésemelés lehetősége, akár már 6 hónap után,
  • Az alapbéren felül havonta bruttó 20.000 Ft/hó cafeteria,
  • 50%-os műszakpótlék,
  • Havi bónusz, mely egyedi teljesítményhez igazodik - bruttó 12.000 Ft/hó,
  • Határozatlan idejű jogviszony, stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • Rendezett munkakörülmények,
  • Bejárás támogatása 86%-ban tömegközlekedés esetén (Fót kivételével), vagy gépjármű támogatás 15 Ft/km (Fót, Budapest kivételével),
  • Céges buszjárat Újpest-Központból.
Munkavégzés helye: Pest megye

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát!