Állásajánlat: MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ (KLÍMABERENDEZÉSEK)

Hivatkozási szám: MSTOMUSZ-1128

Megbízónk klíma- és légtechnikai berendezések értékesítésével, telepítésével valamint gépészeti kivitelezéssel foglalkozó cég, mely széles körben ismert a hazai piacon.
Bővülés miatt új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:
  • Klíma- és légtechnikai berendezések közvetlen és/vagy viszonteladókon keresztül történő értékesítése
  • Értékesítési feladatok koordinálása, ajánlatok készítése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Ügyfél-akvizíció
  • Ügyfelekkel a tárgyalások lebonyolítása
Elvárások:
  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Min. 2 év tapasztalat műszaki termékek értékesítésében (B2B szegmens)
  • Angol nyelvtudás (szakmai levelezések folytatása, alapszintű kommunikáció)
  • Felhasználószintű számítástechnikai tudás (Ms Office)
  • Motivált, proaktív személyiség
Előnyök:
  • Nagyipari klíma- vagy hűtéstechnikai értékesítési területen szerzett tapasztalat
Munkavégzés helye:
  • A központ - Budapest, XI. kerület
  • Országos munkavégzés az ügyféllátogatások során
Amit ajánlanak:
  • Alapfizetés + teljesítményfüggő bónusz
  • Cégautó magánhasználatra is
  • Mobiltelefon
Amennyiben szimpatikus a lehetőség, úgy várjuk frissített önéletrajzát honlapunkon keresztül!