Állásajánlat: SUPPLY CHAIN MANAGER

Hivatkozási szám: MSTOSUPP-1127

Ügyfelünk logisztikai központjába keresünk új munkatársat

SUPPLY CHAIN MANAGER
pozícióba.

Feladatok:
  • Hatékonysági KPI-ok meghatározása, azok eléréséhez szükséges folyamatok kialakítása, átalakítása, bevezetése
  • Beavatkozási intézkedések meghatározása
  • Hatékonysági jelentések kialakítása, létrehozása
  • Vállalati projektekben történő szakmai részvétel, prioritások felállítása
  • Társosztályokkal történő együttműködés a hatékonysági és produktivitás növelése érdekében
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év tapasztalat kereskedelmi raktárlogisztika területén
  • Komplex projektekben és folyamatanalitikában szerzett vezetői tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek (erős excel tudás)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rendszerszintű és problémamegoldó gondolkodás
Előny:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Élelmiszerek raktári logisztikájában szerzett tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Multinacionális környezet
  • Regionális előrelépési lehetőség
  • Korszerű, modern munkakörnyezet
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Pest megye délkeleti része
Ha szimpatikus a lehetőség és úgy érzed, hogy téged keresünk, akkor jelentkezz frissített magyar nyelvű önéletrajzoddal!