Állásajánlat: PROJEKTMENEDZSER GYAKORNOK (Részmunkaidős is) / Budapest

Állásajánlat: PROJEKTMENEDZSER GYAKORNOK (Részmunkaidős is)
Hivatkozási szám: MSTGYAK2-1126

PROJEKTMENEDZSER GYAKORNOK (részmunkaidős is)

Érdekel a projekt menedzsment? Szeretnéd megtanulni, hogy hogyan működik egy projekt a valóságban? És több projekt egyszerre? Meg szeretnéd tanulni, hogy hogyan kell jól csinálni? Szeretnél egy biztos munkát, biztos bevétellel?

Akkor téged keresünk!

A Beck & Partners egy viszonylag jól ismert munkaerő-közvetítő cég, amely évről évre nagyobb szeletet hasít ki a hazai munkaerő-közvetítői piac teljes forgalmából. Most egy olyan lelkes fiatalt keresünk, olyan gyakornokot keres, aki az menedzsment területen szeretne majdnem mindent megtanulni. A gyakornok, aki ezt a pozíciót tölti be, megismerheti a céget fentről lefelé, és így kiváló készségekkel bármely vállalkozásban hatékonyan tud dolgozni.

Feladatok:

  • Feladatod lesz a különböző projektek támogatása, mint például:
  • Részvétel prezentációk elkészítésében
  • Cikkek, hírek, összefoglalók írása
  • Háttéranyagok összeállításában, előkészítésében való részvétel
  • Felmérések és kommunikációs kampányok folyamatos támogatása, szükséges adatgyűjtés
  • Adminisztratív támogatás a stratégiai projektek előkészítésében, lebonyolításában
  • Segítségnyújtás a céges rendezvényeknél, eseményeknél

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel (előny a gazdasági szakirányú tanulmány)
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készséggel rendelkezel magyarul és angolul egyaránt
  • Proaktivitást - ha van jó ötleted, ne tartsd magadban!
  • Jól bánj az Excel-lel, ne ijedj meg attól ha esetleg 1-2 prezentációt kell készíteni
  • Legyél kommunikatív, és merj kérdezni, ha valamit nem értesz!
  • Önálló gondolkodás, jó kommunikációs- és kezdeményezőkészség jellemez
  • Részlet- és feladatorientált vagy
  • Szeretsz tanulni és fontos számodra a kihívás és a folyamatos fejlődés

Juttatások, ajánlat:

  • Egy frissen felújított, gyönyörű irodában fogsz dolgozni a XI. kerületben, jófej, inspiráló és támogató kollégák, lendületes csapat (tényleg!)
  • Akkor jössz, amikor az óráid engedik, nekünk csak annyi a lényeg, hogy legalább heti 20 órában velünk legyél :)
  • Sokat járunk kirándulni és csapatépítőkre, így sosem fogsz unatkozni
  • Részt vehetsz különböző céges programokon (gyümölcsnapok, csapatépítők, céges masszázs stb.)
  • Céges masszázsra is mehetsz, ha szeretnél :)
  • Közép- és hosszútávú karrierlehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Ha még nem regisztráltad magad hozzánk, akkor egy gyors regisztráció + önéletrajz feltöltéssel tudsz jelentkezni
  • Ha már regisztráltál, csak simán jelentkezz be rendszerünkbe!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium

Pozíció területei:

  • MARKETING / PR / MÉDIA: Marketing / PR asszisztens
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Rendezvényszervezés

Pozíciószint:

  • Beosztott

Hasonló pozícióink

EVENT MANAGER