Állásajánlat: KEY ACCOUNT MANAGER (IT terület)

Hivatkozási szám: MSTOKEYA-1125

Megbízónk egy német tulajdonú multinacionális vállalat, akik a kereskedelmi végfelhasználók és ajánlatkérők vezető IT-szolgáltatója.
Ügyfeleik részére IT-termékek széles portfólióját, teljes körű márkafüggetlen szolgáltatását nyújtják: IT infrastruktúra, beleértve az IT stratégiai tanácsadás, projekttervezés és -kivitelezés, rendszerintegráció, valamint az e-commerce tevékenység. A magyar leányvállalat számára keresünk új munkatársat

KEY ACCOUNT MANAGER (IT terület)
pozícióba.

Feladatok:
  • A cég termékeinek, szolgáltatásinak értékesítése
  • Key account manager-ként a cég jelenlegi kiemelt ügyfeleivel történő kapcsolattartás személyesen és telefonon
  • Árajánlatok elkészítése
  • Megrendelések kezelése
  • Új együttműködési lehetőségek kidolgozása és menedzselése
  • Ügyfél portfólió bővítése, új ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 2 év tapasztalat IT termék és/vagy szolgáltatás értékesítésben
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
Amit a cég kínál:
  • Árrés alapú jutalék az alapbéren felül
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Külföldi üzleti utak
Munkavégzés helye:
  • Budapest XII. kerület
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar nyelvű frissített önéletrajzzal pályázzon!