Állásajánlat: SENIOR DESIGNER / Budapest

Állásajánlat: SENIOR DESIGNER
Hivatkozási szám: MSTDESIG-1120

Partnerünk az online szerencsejáték piac meghatározó szereplője.

Marketing csapatukba keresünk most új kreatív szakembert, aki irányítani fogja a piacvezető online márkák megjelenéseit a kampánykoncepcióktól a reklámfilmeken át, egészen az online felületek tervezésétől a mindennapi marketing kommunikációs megjelenésekig bezárólag.

Önálló munkavégzésre érdemes számítani, egy junior designer kolléga fogja segíteni a mindennapi munkát.

A pozíció:

SENIOR DESIGNER

Feladatok:

  • Online és offline grafikai feladatok (kampány és promóciók megjelenései, játékokkal kapcsolatos grafikai megjelenések, kiadványok, bannerek, social media megjelenések),
  • UI / UX tervezés (új online felületek megtervezése desktoptól mobil eszközökig, meglévő felületek fejlesztése),
  • HTML szerkesztés (hírlevelek, játékleírások, microsite-ok),
  • Videók szerkesztése,
  • Animációs feladatok (tutorial videók, packshot tartalmak),
  • Art directing (fotó és video forgatások koncepcionálása és gyártásának irányítása),
  • Sound engine,
  • Junior designer kolléga munkájának szakmai irányítása.

Elvárások:

  • Legalább 3-5 év designer feladatkörben szerzett tapasztalat,
  • Erős középfokú angol nyelvtudás (szóbeli és írásbeli kommunikációra egyaránt folyamatosan kell használni),
  • Az alábbi programok ismerete - Adobe (PhotoShop, Illustrator, InDesign, XD, Premiere Pro, Audition), Silverpop - Acoustic Email Campaigns, CDN77 - Content Delivery Network, CMS - Backend.

Juttatások, ajánlat:

  • Napi szintű kreatív kihívások,
  • Senior pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Zöldövezeti, nyugodt munkakörnyezet a 2. kerületben,
  • Rugalmas munkaidő.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • Amennyiben felkeltette az érdeklődésedet a pozíció, úgy várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat!
  • Jelentkezésedhez továbbá kérlek csatolj referencia munkákat vagy portfóliót!
  • A pozíció alkalmazotti státuszban betölthető, alvállalkozói jogviszony nem megoldható.

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • MARKETING / PR / MÉDIA: Grafikus/DTP/Tervező
  • MARKETING / PR / MÉDIA: Webdesign