Állásajánlat: PROJEKTVEZETŐ (IT terület)

Hivatkozási szám: MSTOPNVD-1120

1998 óta a pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház fiatal csapatának bővítéséhez keresünk munkatársakat

PROJEKTVEZETŐ (IT terület)
pozícióra.

Amiben számítunk rád:
  • Projektek vezetése, irányítása
  • A feladatok részletezése, kiosztása, időzítése
  • Fejlesztői kapacitás biztosítása, optimalizálása
  • Összetettebb, magasabb szintű problémák kezelése, önálló megoldása
  • Folyamatos személyes kapcsolattartás, egyeztetés az ügyféllel
  • Munkatársak, alvállalkozók munkájának koordinációja, felügyelete
  • Határidők betartása és betartatása
  • Projektek lezárása és a kész munka átadása
  • Átadás során/után felmerült igények összegyűjtése, fölmerült hibák azonnali kijavíttatása

Amit kérünk:
  • Legalább 1-2 év releváns munkatapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Erős kommunikációs készség (szóban és írásban egyaránt)
  • Precizitás, nagyfokú önállóság
  • Kreatív, megoldáskereső személyiség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent:
  • Bankszektor/pénzügyi szektor ismerete
  • Jira, User story és Agilis módszertanok ismerete
  • Microsoft Visio, Microsoft Project egyéb rendszertervező és project management eszközök ismerete

Amit kínálunk:
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokat jelentő feladatok és projektek (hazai és nemzetközi egyaránt)
  • A legújabb technológiák megismerésének lehetősége
  • Folyamatos képzések, szakmai fejlődés támogatása
  • Nyitott, dinamikus csapat
  • Modern, jól megközelíthető iroda; versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest