Állásajánlat: KOORDINÁTOR

Hivatkozási szám: KOORDINA-1119

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Több mint 140 országban 85000 jól képzett alkalmazott összesen 1800 irodában és laboratóriumban biztosítja a magas színvonalú munkát. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

A cégcsoport magyarországi leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon. A cég főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

Rendszer- és szolgáltatástanúsítás üzletáguk új munkatársat keres
KOORDINÁTOR
munkakörbe.

Feladatok:
  • Tanúsítási területen, meglévő ügyfelekkel kapcsolatos irodai, koordinátori feladatok ellátása
  • Az ügyfelek magas színvonalú, segítőkész, udvarias kiszolgálása, tájékoztatása szóban és írásban
  • Kapcsolattartás partnercégekkel, valamint a megbízónk más leányvállalataival
Szakmai elvárásaink:
  • Felsőfokú végzettség
  • 1-2 éves munkatapasztalat
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
Személyiségbeli elvárásaink:
  • Vevőközpontú szemlélet
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség
  • Jó megfigyelő, elemző és problémamegoldó képesség
  • Pozitív gondolkodásmód, feladat iránti elkötelezettség
  • Rugalmas és terhelhető személyiség
Juttatások:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások
Munkavégzés helye: Budapest.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül.