Állásajánlat: HR MUNKATÁRS

Hivatkozási szám: MSTOHRMU-1118

Megbízónk egy nemzetközileg elismert belga tulajdonban lévő, kisállateledel-gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalat, melynek Csévharaszton (Budapesttől 40 km-re délkeleti irányban található) működő telephelyére keressük csapatuk új tagját
HR MUNKATÁRS
munkakörbe.

Feladatok:
  • HR vezető munkájának támogatása
  • Bérszámfejtéshez és HR adminisztrációhoz kapcsolódó folyamatok támogatása és fejlesztése
  • Munkavállalók be-, illetve kiléptetésének adminisztrációja és annak fejlesztése
  • Személy- és munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • Béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos tevékenység ellátása
  • Szabályzatok és egyéb munkaügyi dokumentációk készítése
  • Riportok, statisztikák készítése
  • HR projektekben való részvétel (első körben HR rendszer bevezetése)
  • Ad-hoc jellegű adminisztratív feladatok
  • Trainingek szervezése
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Legalább 2-3 év hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat termelés területén
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
Amit a cég kínál:
  • Alapbérezés mellett cafeteria juttatás
  • Saját autóval való bejárás támogatása 15 Ft/ km
  • Rugalmas munkaidő
  • Fiatalos, barátságos, vidám és profi csapat
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Csévharaszt - Monor és Nyáregyháza mellett, M0-s autópályán keresztül könnyedén elérhetőek

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, pályázz magyar nyelvű önéletrajzzal rendszerünkön keresztül!