RENDSZERMÉRNÖK (VOICE RENDSZEREK)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Szívesen dolgozna Magyarország egyik legkiválóbb infokommunikációs szolgáltatásokat nyújtó vállalatánál?

Van tapasztalata Voice alapú (Unify, Cisco, Avaya, Ericsson vagy Alcatel) rendszerek telepítésében és karbantartásában?

Emellett magabiztosan kommunikál angolul / németül is?

Ha minden kérdésre igennel felelt, jelentkezzen, hiszen ez a pozíció Önre vár!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk abban az esetben, ha rendelkezik villamosmérnöki diplomával, és kiemelten érdeklődik a távközlési rendszerek iránt.

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnercégünk egy multinacionális, informatikai és infokommunikációs szolgáltatások nyújtásával foglalkozó vállalat. Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

RENDSZERMÉRNÖK (VOICE ALAPÚ RENDSZEREK)

Milyen feladatok várnak Önre?
  • Hang alapú / Voice rendszerek telepítése (meglévő vagy új projektek)
  • Hibajavítások ellátása
  • Az alközponti hálózathoz kapcsolódó tervezési feladatok egy részének ellátása, tesztelések elvégzése
  • Eseti és rendszeres karbantartási munkálatok ellátása az SLA-k alapján
  • Ügyelet ellátása (havi szinten kb. 7 nap)
  • Pre-sales tevékenység (rendszerek tervezése)

Milyen követelményeknek kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?
  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Voice alapú rendszerek telepítésében szerzett legalább 1 éves tapasztalat (Unify / Cisco / Avaya / Alcatel / Ericsson)
  • Legalább középfokú angol vagy német nyelvtudás (külföldi tanfolyamokhoz, a gyártóval és az ügyfelekkel történő kapcsolattartáshoz szükséges)
  • B kategóriás jogosítvány (a karbantartási területekre utazni szükséges)

Milyen juttatások várják a pozícióért cserébe?
  • Piacképes bérezés
  • Céges autó (magánhasználatra is)
  • Teljesítmény alapú bónusz rendszer (1-3 havi fizetésnek megfelelő összeg / év)

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület / országos (a szerviz tevékenység lefedettsége miatt)

Hasonló pozíciók

INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ | Pest megye

Our partner is a company with an international background who provide technical payment services to their clients on a global level. They aim to connect real-life needs with smart digital solutions, helping their customers in a variety of industries. With the help of their self-developed banking transaction solution, they ensure efficient and secure cash flows for international and domestic companies. There are currently 28 main colleagues working at their headquarters in Budapest, and now we are looking for a new colleague in their expanding team as a IMPLEMENTATION ENGINEER

A hirdetés lejár 15 nap múlva
INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ | Budapest

Ügyfelünk webfejlesztéssel és üzemeltetéssel foglalkozó számítástechnikai cég és jelenleg fiatalos dinamikus csapatba munkatársat keres bővülés céljából a következő pozícióba: IT RENDSZERSZERVEZŐ

A hirdetés lejár 5 nap múlva