Állásajánlat: RENDSZERMÉRNÖK (VOICE RENDSZEREK)

Hivatkozási szám: RENDSZER-1115

Szívesen dolgozna Magyarország egyik legkiválóbb infokommunikációs szolgáltatásokat nyújtó vállalatánál?

Van tapasztalata Voice alapú (Unify, Cisco, Avaya, Ericsson vagy Alcatel) rendszerek telepítésében és karbantartásában?

Emellett magabiztosan kommunikál angolul / németül is?

Ha minden kérdésre igennel felelt, jelentkezzen, hiszen ez a pozíció Önre vár!

Pályakezdők jelentkezését is várjuk abban az esetben, ha rendelkezik villamosmérnöki diplomával, és kiemelten érdeklődik a távközlési rendszerek iránt.

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Partnercégünk egy multinacionális, informatikai és infokommunikációs szolgáltatások nyújtásával foglalkozó vállalat. Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

RENDSZERMÉRNÖK (VOICE ALAPÚ RENDSZEREK)

Milyen feladatok várnak Önre?
  • Hang alapú / Voice rendszerek telepítése (meglévő vagy új projektek)
  • Hibajavítások ellátása
  • Az alközponti hálózathoz kapcsolódó tervezési feladatok egy részének ellátása, tesztelések elvégzése
  • Eseti és rendszeres karbantartási munkálatok ellátása az SLA-k alapján
  • Ügyelet ellátása (havi szinten kb. 7 nap)
  • Pre-sales tevékenység (rendszerek tervezése)

Milyen követelményeknek kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?
  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Voice alapú rendszerek telepítésében szerzett legalább 1 éves tapasztalat (Unify / Cisco / Avaya / Alcatel / Ericsson)
  • Legalább középfokú angol vagy német nyelvtudás (külföldi tanfolyamokhoz, a gyártóval és az ügyfelekkel történő kapcsolattartáshoz szükséges)
  • B kategóriás jogosítvány (a karbantartási területekre utazni szükséges)

Milyen juttatások várják a pozícióért cserébe?
  • Piacképes bérezés
  • Céges autó (magánhasználatra is)
  • Teljesítmény alapú bónusz rendszer (1-3 havi fizetésnek megfelelő összeg / év)

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület / országos (a szerviz tevékenység lefedettsége miatt)