Állásajánlat: AUDITOR / Pest megye

Állásajánlat: AUDITOR
Hivatkozási szám: AUDITORH-1113

Ügyfelünk egy több, mint 8 éve sikeresen működő és rohamtempóban növekvő, közúti és tengeri szállítmányozásra, komplex logisztikai szolgáltatások nyújtására szakosodott vállalat.
Bővülő csapatukba keresnek szakembert, Budapest határában fekvő irodájukba az alábbi pozícióba:

AUDITOR

Feladatok:

  • Társaságuk be – és kimenő számlaforgalmának ellenőrzése
  • A vizsgált területeket, folyamatokat érintően a kockázatok, hiányosságok felismerése, feltárása, javaslatok megfogalmazása
  • A területhez kapcsolódó kimutatások, riportok elkészítése, adatbázisok naprakészen tartása
  • Ellenőrzési jelentés írása
  • Intézkedési tervek megvalósulásának nyomon követése
  • Jogszabályoknak és belső szabályzatoknak megfelelő működés
  • Részvétel a Vezetők felé történő beszámolásban

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett releváns 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Analitikus, rendszerben történő gondolkodásmód
  • Rugalmasság, gyors helyzetfelismerő és döntéshozatali képesség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés,
  • Kitartó, célorientált

Előnyök:

  • SAP ismerete
  • Belső ellenőri munkatapasztalat
  • Kontrolling tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil, megbízható és tőkeerős vállalati háttér, dinamikusan növekvő cég
  • Változatos feladatok, szakmai kihívások
  • Karrier lehetőség
  • Modern, minden igényt kielégítő munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Barátságos, fiatalos, összetartó csapat,
  • Egyedülálló céges rendezvények

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül.

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Belső ellenőr
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Könyvvizsgálat

Pozíciószint:

  • Beosztott

Hasonló pozícióink

ÜZLETVITELI TANÁCSADÓ