Állásajánlat: STRATÉGIAI BESZERZŐ / Pest megye

Állásajánlat: STRATÉGIAI BESZERZŐ
Hivatkozási szám: MSTSTRAT-1108

Ügyfelünk multinacionális vállalat, akik közel 17 éve kezdték meg működésüket Magyarországon. Komplett ipari csomagoló anyag tervező és gyártó vállalatként a legfontosabb számukra, hogy a vevőik elvárásait teljes egészében kielégítsék.

Jelenleg bővítés céljából keresünk hozzájuk új kollégát az alábbi pozícióba:

STRATÉGIAI BESZERZŐ

Feladatok:

  • Stratégia kialakítása és végrehajtása,
  • Beszerzési KPI – ok elérése,
  • Beszállítói kapcsolattartás,
  • Piaci indexek figyelése, ezek érvényesítésé beszállítók irányába,
  • Beszállító fejlesztésben való részvétel,
  • Beszerzés / vállalat érdekképviselet beszállítok és belső szervezet irányába,
  • Beszerzésre vonatkozó javító intézkedések kidolgozása, és erre való javaslat tétel betartatása,
  • Tenderek lefolytatása (adatok értelmezése akár nagy mennyiségben ezek Excelbe vitele, árak bekérése benchmarkja, majd kereskedelmi osztálynak a belső árazási Excelben való átadása majd mentése),
  • Cikk építés Axapta rendszerben,
  • Profit analitikák készítése,
  • Osztályra vonatkozó döntések előkészítése,
  • Benchmarkok, folyamatos lefolytatása,
  • Árazások és ajánlatok bekérése, ezek exlexbe való bevezetése.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség (előny a műszaki végzettség),
  • 3+ év gyártó cégnél szerzett stratégiai beszerzői tapasztalat,
  • TCO személetmód,
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete, aktív használata,
  • MS Office ismeretek,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • Csomagolóanyagok beszerzésében szerzett tapasztalat,
  • Még egy idegen nyelv ismerete,
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • A versenyképes alapbéren felül cafeteria, éves bónusz várja az új kollégát.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük magyar és angol nyelvű önéletrajzzal pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Beszerzés
  • LOGISZTIKA / SZÁLLÍTMÁNYOZÁS: Anyaggazdálkodás

Pozíciószint:

  • Beosztott