Állásajánlat: KARBANTARTÓ VILLANYSZERELŐ

Hivatkozási szám: MSTOKARB-1105

Megbízónk Magyarország piacvezető ásványvízgyártó vállalata.

Öt fős csapatukba keresünk új kollégát
SZENTKIRÁLYRA
egy műszakos munkarendbe

KARBANTARTÓ VILLANYSZERELŐ
pozícióba.

Feladatok:
  • Gyártóberendezések rendelkezésre állásának biztosítása
  • Megelőző és javító karbantartási feladatok végrehajtása
  • Hibafeltárási folyamatokban való aktív részvétel
  • Karbantartási dokumentáció kezelése, vezetése
Elvárások:
  • Villanyszerelői vagy egyéb szakirányú szakképesítés
  • Karbantartási területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
Amit a cég kínál:
  • Alapbér mellett összetett juttatási csomag (cafeteria, bónuszok, baleset-, és életbiztosítás)
  • Bejárás támogatás, illetve ingyenes céges járat
  • Iskola támogatás
  • Hosszú távú és megbízható munkalehetőség
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig: 8-17 óra
  • 4 hetente hétvégi ügyelet vállalása szükséges
Munkavégzés helye:
  • Szentkirály (Tiszakécske – Tiszabög – Lakitelek – Szentkirály útvonalról céges buszjárat van)

Jelentkezéséhez kérjük küldje el frissített önéletrajzát rendszerünkön keresztül!