Állásajánlat: ELEKTROMOS KARBANTARTÓ / Zala megye

Állásajánlat: ELEKTROMOS KARBANTARTÓ
Hivatkozási szám: MSTKARBA-1104

Ügyfelünk 2001-ben alapított svéd cégcsoport magyarországi képviselete. Az utóbbi években az ország egyik LEGMODERNEBB NYOMDÁJÁVÁ fejlődött, ahol több mint 200 főt foglalkoztatnak.

Számukra keresünk most most TÖBB MŰSZAKOS munkarendbe ELEKTROMOS KARBANTARTÓ munkatársat, a cég ZALALÖVŐI telephelyére.

Feladatok:

  • Meghibásodott gépek javítása, hibaelhárítások elvégzése,
  • Épület karbantartási feladatok ellátása,
  • Szakszervizekkel való kapcsolattartás,
  • Aktív részvétel a megelőző karbantartásban,
  • A gépek, berendezések állapotának folyamatos ellenőrzése,
  • Karbantartáshoz, javításhoz kapcsolódó dokumentációs feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Elektronikai végzettség /műszerész/ géplakatos ismeretekkel,
  • VAGY
  • Műszaki végzettség, elektronikai ismeretekkel,
  • Legalább 2 – 4 év termelő / gyártó berendezések üzemeltetésében, javításában, karbantartásában szerzett tapasztalat,
  • „B” kategóriás jogosítvány, mert három hetente készenlétet kell vállalni hétvégén, amennyiben van hétvégi túlóra az épületben és esetleg egy gép meghibásodna,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Előnyök:

  • NYOMDAIPARI vagy PAPÍR CSOMAGOLÓANYAG gyártó gépek üzemeltetésében, javításában, karbantartásában szerzett tapasztalat.

Juttatások, ajánlat:

  • A versenyképes bérezésen felül cafetéria, műszakpótlékok, 100 % bejárási költségtérítés.

Munkavégzés helye:

  • Zala megye

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű önéletrajzával pályázzon!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Szerviz / Karbantartás
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Technikus