Állásajánlat: ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ

Hivatkozási szám: MSTOPMUN-1030

Ügyfelünk 29 országban jelen levő nemzetközi tulajdonú cég tagja. Nélkülözhetetlen alkatrészek és megoldások vezető globális szolgáltatója.

Bővűlés céljából keresünk számukra

ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ
kollégát.

Feladatok:
  • Meglévő B2B ügyfélkör részére termékek bemutatása, ajánlása és értékesítése
  • Új értékesítési lehetőségek keresése telefonos kapcsolatfelvételen keresztül
  • Kapcsolattartás a társvállalatokkal, termékmenedzserekkel
  • Havi riportok készítése

Elvárások:
  • B2B értékesítésben szerzett több éves tapasztalat
  • Stabil középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Vezetői ambiciók
  • Műszaki affinitás

Előny:
  • Gyártócégek részére való értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki végzettség

Amit a cég kínál:
  • Alapbér mellett éves bónusz
  • SZÉP kártya juttatás és medicover csomag
  • Családias légkör, összeszokott, stabil csapat
  • Kellemes, modern irodai környezet Budán

Munkavégzés helye:
  • Budapest XI. kerület

Munkaidő:
  • H-P 8:00-16:30

  • Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissítette magyar és angol nyelvű önéletrajzzal pályázzon!