Állásajánlat: RAKTÁROS/KISZÁLLÍTÓ

Hivatkozási szám: MSTORAKT-1028

Professzionális tisztítószerek és eszközök gyártásával foglalkozó olasz tulajdonú vállalat magyarországi leányvállalata

RAKTÁROS/KISZÁLLÍTÓ
kollégát keres, bejelentett, hosszú távú munkaviszonyra.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Főbb feladatok:
  • Anyagmozgatás raktáron belül
  • Áru összekészítése, rakodási folyamat végrehajtása
  • Megrendelt és összekészített áru eljuttatása a megrendelőkhöz
  • Áruszállítás (B kategóriás jogosítványt igénylő gépjármű) előre meghatározott belföldi útvonalon
  • Raktári rend fenntartása, munkaterület rendezése és tisztán tartása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Megbízhatóság, büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Munka során használt gépjármű és eszközök rendeltetésszerű használata
  • Önálló munkavégzés
Amit a cég kínál:
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Biztos, hosszútávra szóló munkalehetőség
  • Stabil, kiszámítható jövedelem
  • Céges mobiltelefon
  • Teljes-és részmunkaidő is vállalható
  • Munkába járás támogatása
  • Karácsonyi vacsora Olaszországban
Munkaidő:
  • Nappali munkarend, Hétfőtől Péntekig
Munkavégzés helye:
  • Budapest 19. kerület Üllői út, illetve a szállítással érintett helyszínek

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, várjuk jelentkezésed frissített önéletrajzod benyújtásával!