Állásajánlat: BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ MÉRNÖK (IPARI MÉRLEGEK ÉS MÉRLEGRENDSZEREK)

Hivatkozási szám: MSTOBELS-1028

Megbízónk a világ vezető méréstechnikai vállalata. Globális jelenlétünknek köszönhetően az iparág egyik legnagyobb értékesítési és szervizhálózatával rendelkeznek. Kiemelkedő műszaki megoldásokat nyújtanak ügyfeleik számára, nevük mára egybeforrt az innováció, a minőség és a szaktudás szinonimáival. Magyarországi leányvállalatuk immáron több, mint 25 éve vesz részt hazai partnereik növekvő igényeinek kiszolgálásában, most pedig te is részese lehetsz ennek az izgalmas, kihívásokkal teli folyamatnak az alábbi munkakör megpályázásával:

BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ MÉRNÖK
(Ipari mérlegek és mérlegrendszerek)

Főbb feladatok, munkák:
  • A portfólióba tartozó készülékek és megoldások telefonon keresztüli értékesítése, ezáltal pedig a kitűzött célok elérése
  • Támogatás nyújtása az értékesítő mérnök kollégáknak
  • Aktív kapcsolattartás  a meglévő vevőkkel és új partnerekkel
  • Új értékesítési lehetőségek felkutatása, proaktív szemlélet átültetése a gyakorlatba
  • Ajánlatok önállón készítése, az értékesítési folyamatok nyomon követése, a megrendelések feldolgozása
  • Folyamatok naprakész vezetése a cégnél működő, hatékony CRM rendszerben
  • Sikeredhez elengedhetetlen a termékeid alapos ismerete, az ismeretek frissítése
  • Együttműködés más üzletágakkal, a marketing csapattal és a szervizmérnök csapattal
  • Aktív kapcsolattartás külföldi kollégákkal
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Min. 1 év tapasztalat műszaki termékek értékesítésében (főként telefonos értékesítésben, vagy inside salesesként)
  • Agilis és proaktív látásmód
  • Kommunikatív, nyitott egyéniség
  • Csapatjátékos személyiség
  • Felhasználói szintű Ms Office tudás
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Villamos- vagy gépészmérnök végzettség
  • CRM vagy ERP rendszerismeret
Amit a cég kínál:
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi piacvezető cégnél
  • Teljes munkaidős, alkalmazotti jogviszony
  • Folyamatos fejlődési lehetőség: szakmai tréningeken, továbbképzéseken való rendszeres részvétel
  • Tagja lehetsz egy pozitív kisugárzású, teljesítmény-orientált, fiatalokból álló csapatnak
  • Összetett juttatási csomag (alapfizetés + bónusz, iPhone 8 mobiltelefon, Dell Latitude 7490 laptop, próbaidő után étkezési, sportolási hozzájárulás, angol nyelvtanulás támogatása, Medicover egészségbiztosítási csomag)

Munkavégzés helye:

  • Budapest XV. kerület

Amennyiben szimpatikus a lehetőség, úgy várjuk jelentkezésedet frissített önéletrajzod feltöltésével honlapunkon keresztül!