Állásajánlat: SMT PROGRAMOZÓ / Komárom-Esztergom megye

Állásajánlat: SMT PROGRAMOZÓ
Hivatkozási szám: MSTSMTPR-1028

Partnerünk egy multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata. A tatabányai telephelyük 1997 óta működik, a dolgozók létszáma immár meghaladja az 1200 főt.

Az itthoni gyártóegység teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat.

Széles termékportfólióval rendelkeznek, fő felvevőpiacuk az autóipar és a telekommunikáció. Ha az autóipart vesszük példának, akkor ide elektronikai elemeket és multimédia kontrollereket gyártanak, melyeket a vezérlőegységekbe építenek be.

Bővülő csapatukba keresünk az alábbi pozícióba új kollégát:

SMT PROGRAMOZÓ

Feladatok:

  • Beültető programok elkészítése próbagyártásra,
  • Fejlesztési terv készítése és végrehajtása összhangban a gyár céljaival, különös tekintettel a gépi szórásra,
  • Gyári SMT folyamatok optimalizációja,
  • Sor ciklusidő balansz fejlesztés,
  • Nyomonkövető rendszer üzemben tartása, ezzel kapcsolatos fejlesztések bevezetése és oktatása,
  • Árajánlatok és beruházások esetén sorszimulációk elvégzése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú informatikai, elektronikai vagy gépész végzettség,
  • Legalább 1 év tapasztalat SMT programozásban (junior és senior érdeklődőket egyaránt szívesen látnak),
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (írásbeli használat is elengedő),
  • SMT folyamatok alapos ismerete,
  • Elektronikai ipari szabványok ismerete.

Előnyök:

  • Egyetemi vagy főiskolai informatikai, elektronikai vagy gépész végzettség,
  • 3+ év SMT programozásban szerzett tapasztalat,
  • Középfokú, kommunikációképes angol nyelvtudás.

Juttatások, ajánlat:

  • 40 Ft/km bejárástámogatás,
  • 17.000 Ft alap cafeteria + az alapbér 6%-a (készpénz, SZÉP kártya, óvodai / bölcsődei támogatás, kulturális és sport rendezvények),
  • 60 km-en túli költözés esetén az első két évben havi 82.000 Ft lakhatási támogatás (utána még három évig biztosítanak alacsonyabb összeget),
  • Dolgozói kedvezmény Tatabánya éttermeiben, edzőtermekben és országszerte több szálláshelyen.

Munkavégzés helye:

  • Komárom-Esztergom megye

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Tatabánya.
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, úgy várjuk magyar nyelvű önéletrajzodat!

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Informatikai mérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Fejlesztőmérnök