Állásajánlat: PÉNZÜGYI MUNKATÁRS (BETON ÜZLETÁG) / Budapest

Állásajánlat: PÉNZÜGYI MUNKATÁRS (BETON ÜZLETÁG)
Hivatkozási szám: MSTPENZU-1024

Ügyfelünk a világ egyik vezető építőipari vállalata, mely közel 4000 telephelyén több mint 90 000 embert foglalkoztat. Jelenleg a világ 31 országában az építőipari alapanyagok széles választékát kínálja ügyfelei számára!

Budapesti csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS (BETON ÜZLETÁG)

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A pozíció célja: A gépészeti és a beton termelési osztály adminisztratív feladatainak ellátásán keresztül a munkatársak aktív támogatása a hatékonyság növelése érdekében.

Feladatok:

  • SAP rendszer használata és adatbázis kezelés, a tevékenységek elvégzése konkrét eljárásrendek és munkautasítások szerint,
  • Jelentések és statisztikák készítése, részvétel az előrejelzések és a pénzügyi terv kialakításában, karbantartási terv és költségvetés készítése,
  • A gépészeti osztály adminisztrációjának kezelése,
  • Beszerzési megrendelések adminisztrációjában való közreműködés.

Elvárások:

  • Legalább felsőfokú szakképesítés (OKJ) gazdasági vagy műszaki területen,
  • Pályakezdő VAGY minimum 1 éves tapasztalat adminisztratív és pénzügyi elemzői területen,
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • MS Office alkalmazások magabiztos ismerete - elsősorban Excel, PowerPoint, Word,
  • SAP MM modul ismerete.

Előnyök:

  • Főiskolai/egyetemi végzettség gazdasági vagy műszaki területen,
  • Termelő vállalatnál (elsősorban az építőipar területén) szerzett pénzügyi folyamatokkal vagy elemzéssel összefüggő adminisztrációs tapasztalat,
  • Termelési folyamatok ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes alapbér, cafeteria csomag választható elemekkel,
  • Fejlődési, tanulási lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információk:

  • A munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület,
  • A munkaidő: hétfőtől péntekig rugalmas napi 8 óra.
  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen magyar és angol nyelvű önéletrajzzal!

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Felsőfokú tanfolyam

Nyelvtudás:

  • Angol Középfok szóban és írásban

Pozíció területei:

  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Asszisztens / Adminisztrátor
  • PÉNZÜGY / SZÁMVITEL / KONTROLLING: Egyéb pénzügyi tevékenység