Állásajánlat: GYÁRTÁSKÖZI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Hivatkozási szám: FOLYMINO-1018

Szívesen dolgozna egy biztos hátterű multinacionális gyártó vállalat alkalmazásában?

Rendelkezik legalább 1 éves, minőségbiztosítási / minőségirányítási területen szerzett szakmai tapasztalattal?

Magabiztos FMEA és 8D alkalmazási ismeretekkel rendelkezik?

Angol nyelvtudása magabiztos, kommunikációképes?

Amennyiben magára ismert, JELENTKEZZEN, hiszen erre a pozícióra pont Önt keressük!

Mit lehet tudni Megbízónkról?

Ügyfelünk német hátterű gyártócég, 1989 óta vannak jelen Magyarországon, Heves megyében található üzemükkel.

Az itt gyártott termékeket a német anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesítik, kiválóan alkalmazhatóak az autóiparban, a repülőgép gyártásban, a háztartási eszközök gyártásában, az energetikában és a megújuló energiatermelésben is.

2015-ben éles stratégiai váltáson ment keresztül a cég, azóta kifejezetten a megújuló energiák hasznosítására koncentrálnak ipari környezetben.

Bővülő minőségbiztosítási csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSKÖZI MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Milyen követelményeknek kell megfelelnie a pozíció betöltéséhez?
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • 1-3 éves, minőségbiztosítási / minőségirányítási területen szerzett szakmai tapasztalat
  • FMEA, 8D alkalmazási ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás (vevői reklamációk kezeléséhez és a külföldi munkatársakkal történő egyeztetéshez szükséges)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előnyt jelent...

  • Belső auditori vizsga (ISO 9001, IATF 16949)

Milyen feladatok várnak Önre?

  • Termelési folyamatok ellenőrzési tervének elkészítése, érvényesítése, végrehajtása (Process FMEA, Control Plan, folyamatábrák)
  • Belső nem megfelelőségek és selejtek kezelése, kivizsgálása, riportok készítése, Pareto elemzés, helyesbítő rendelkezések indítása
  • Belső auditok végzése
  • Integrált irányítási rendszer auditokon történő részvétel
  • A folyamatellenőrzés hatékonyságának javítása
  • Gyártási folyamatok felügyelete, fejlesztése
  • Utómunkák felügyelete, dokumentálása, validálása és auditálása
  • Új termék bevezetési projektekben történő részvétel: a termelési folyamatok jóváhagyásának tervezése és végrehajtása

Milyen juttatások várják a pozícióért cserébe?

  • Alapbér + fél évente prémium (alapbér 60%-ának megfelelő összeg)
  • Cafeteria juttatás
  • 13. havi bér
  • 100%-os bejárási támogatás
  • Költözés esetén lakhatási támogatás
Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, várjuk jelentkezését szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Munkavégzés helye: Gyöngyös